0
Košík je prázdný
0

  21.05.2024
  M T L Cable poradenství

  = Material Technology Logistics Cable networks

  30 let zkušeností

  Na českém trhu působíme od roku 1996 jako distributor technologií pro výstavbu televizních, datových a optických sítí. Nabídka komplexních služeb je pro nás zásadní - pomoc s efektivním návrhem řešení a výběrem vhodných komponentů, zajištění technické podpory po celou dobu životnosti, včasných dodávek na místo určení, včetně pomoci při samotné realizaci zkušenými techniky. Regionální podpora je zajištěna kolegy s dlouhodobými zkušenostmi z oboru prostřednictvím poboček v Brně a v Praze, s vlastními skladovými prostory a širokou skladovou nabídkou.

  Tomáš Kaláb, majitel

  Dlouhodobé vztahy

  Věříme, že dlouhodobý partnerský vztah s dodavateli a s odběrateli je klíčový pro úspěšný rozvoj společnosti. Sdílené zkušenosti v trojúhleníku dodavatel - my - odběratel jsou k nezaplacení. Velikost naší společnosti nám dovoluje věnovat se flexibilně každému zákazníkovi s patřičnou péčí, ať se jedná o montážního technika či nadnárodní korporaci.

  Zbyněk Kalenda, provozní ředitel

  Vodafone logo UPC logo Netbox logo Nej.cz logo Čeznet logo Seznam logo Infotel logo

  Léty prověření dodavatelé

  Od našich dodavatelů očekáváme špičkovou kvalitu, která je předpokladem k dlouhé životnosti produktu. Ta je pro nás nejdůležitějším parametrem, protože jakákoliv oprava v telekomunikační síti je a bude, s růstem mezd a posilováním koruny, čím dál dražší.

  Za bezmála 30 let zkušeností už víme, jakou životnost poskytují výrobci, se kterými spolupracujeme. Nemusíme se spoléhat jen na prohlášení výrobce o tom, že jejich kabel bude fungovat i po letech. My to totiž víme. Koaxiální kabely Draka už leží v zemi stejně dlouho, jako existuje naše firma a první optické kabely Prysmian jsme položili už před více než 20-ti lety. A pořád přenášejí signál tak, jak mají.

  Představte si, kolik stálo jejich položení kdysi a kolik by stále jejich výměna dnes, bez ohledu na byrokracii s tím spojenou...

  Spur logo Camozzi logo Prismyan logo Acome logo PPC logo RM logo AFL hyperscale logo Teleste logo Cabelcon logo Terra logo LEM logo FTE logo Vaten logo Sticklers logo MicroCare logo Miller logo Ripley logo GMB automatik logo Triton logo Channell logo Alcad logo Televes logo