0
Košík je prázdný
0

  Superior dálkové ovládaní univerzální Simply Numeric

  Superior dálkové ovládaní univerzální Simply Numeric
   
  Výrobce
  Superior
  Kód

  277109

  EAN

  8054242080407

  Dostupnost
  Dostupnost na pobočkách
  Vaše cena bez DPH
  187.00 Kč
  DPH
  21%
  Vaše cena s DPH
  226.27 Kč
  Záruka
  24 Měsíce
  Objednat
  Hodnocení produktu
  Hodnoceno 0x

   Tisk

   Podrobnosti o produktu

   SUPERIOR Simply NUMERIC

    Jednoduchý odolný hotelový univerzální dálkový ovladač s numerickými tlačítky.

   Tento dálkový ovladač se snadno naučí z originálního ovladače požadované základní funkce a můžete ho použít jako nahradní ovladač k televizoru, satelitu či DVB-T2 settopboxu. Tato verze ovladače je vybavena i numerickými tlačítky pro rychlou volbu programu.

   SUPERIOR Simply NUMERIC najde využití např. v hotelu, penzionu, dětském pokoji či u seniorů a všude tam, kde nám stačí jen základní funkce (hlasitost, přepínání programů, vypnutí/zapnutí, AV). Odolná konstrukce a velká tlačítka ho předurčují k dlouhé životnosti.

   Proč použít SUPERIOR Simply NUMERIC?

   Senioři ocení snadné a přehledné ovládání svého přístroje a to, že ovladačem nelze zařízení rozladit nebo dostat do nežádoucího stavu, se kterým si nebudou vědět rady.
   Hotely a penziony mohou těmito ovladači vybavit pokoje hostů, čímž zamezí nechtěné manupilaci s nastavením TV přijímačů. Rovněž případná ztráta nebo odcizení ovladače je "méně bolestivá" než ztráta originálního ovladače.

   Programování

   Programování na požadované zařízení se provádí za pomocí originálního ovladače. Oba ovladače položíte proti sobě a jednoduchým postupem, který je popsán v přiloženém českém návodu, naučíte Superior Simply na požadované funkce.

   Ovladačem lze ovládat i dvě zařízení najednou, slouží k tomu tlačítka A a B, kterými přepnete ovladač do režimu druhého přístroje.


   Produkt manažer:

   Zbyněk Kalenda,  603194140,  kalenda@mtlcable.cz